stadia.gr/forum Forum Index stadia.gr/forum
Εδώ μιλάμε για τα πάντα. Από Καλατράβα μέχρι… Καλομοίρα!
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Μπάσκετ - Καλαθοσφαίριση
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 57, 58, 59  Next
 
Post new topic   Reply to topic    stadia.gr/forum Forum Index -> Το "αθλητικό" κλουβί με τους τρελούς
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Giorgos
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 24 Mar 2004
Posts: 1059
Location: Peiraias

PostPosted: Mon Jun 18, 2007 3:10 pm    Post subject: Reply with quote

H Ουσια ειναι οτι βλεπουμε ΜΕΓΑΛΟΥΣ τελικους.Ζουμε στιγμες 90's!! Very Happy
Ως τωρα στα 4 πρωτα παιχνιδια η ατμοσφαιρα παρεμεινε σε κοσμια πλαισια! Ας ελπισουμε την Τεταρτη στον τελικο των τελικων να μην ξεφυγουμε πολυ κ να μπορεσουμε να ασχοληθουμε με το αγωνιστικο κομματι που ειναι κ το πιο ενδιαφερον.
6500 εισιτηρια ο Παο,2800 ο Ολυμπιακος και πολλα αδεια καθισματα..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
OMF
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 1961

PostPosted: Mon Jun 18, 2007 3:12 pm    Post subject: Reply with quote

Πραγματικά όσοι πάνε θα κάνουν το σταυρό τους μπαίνοντας . Rolling Eyes
Προσωπικά απόλαυσα τους τελικούς του NBA που , ευτυχώς , τους ΄'εδειξε το ΕΡΤ όπως και του χρόνου. άλλη χάρη το NBA όπως και να το κάνουμε . Σαν ΑΕΚτζή με αφήνει παγερά αδιάφορο ο τελικός του ΕΠ και το μόνο που με ενδιαφέρει είναι να καρποφορίσει τη λύση για το μπάσκετ της ΑΕΚ.
Back to top
View user's profile Send private message
projected
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 18 Jul 2004
Posts: 1172
Location: Rome-Athens

PostPosted: Mon Jun 18, 2007 4:14 pm    Post subject: Reply with quote

Me olo to sebasmo OMF, prepei na eisai o monos adiaforos gia ton teliko dioti h upoloiph basketikh EYRWPH exei stramenh thn prosoxh ths sthn me8aurianh TITANOMAXIA...

Mia erwthsh: 6.500 eishtiria o PAO xwris ta diarkeias, etsi den einai? Posa diarkeias exei poulhsei fetos?
Back to top
View user's profile Send private message
Psilalonitis-1982
Senior Member
Senior Member


Joined: 14 Dec 2005
Posts: 616
Location: Πατρα

PostPosted: Mon Jun 18, 2007 4:33 pm    Post subject: Reply with quote

Εγω, σαν μπασκετοφιλος, δεν ειμαι καθολου αδιαφορος για εναν τελικο.

Απλως ανηκω στους παγερα ουδετερους.

Που αν το ματς δεν εχει σασπενς ή θεαμα, ισως αλλαξουν καναλι.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Panagiotis-7
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 948
Location: Athens

PostPosted: Mon Jun 18, 2007 10:15 pm    Post subject: Reply with quote

exitmusician wrote:
Αιτούμαι παρατήρηση και στους δυο σας, με ό,τι περαιτέρω ποινή συνεπάγεται.


Και για ποιο λογο αιτησαι παρατηρηση παρακαλω?
Ειπα κατι που προσεβαλε καποιον ή κατι εριστικο?
Τη γνωμη μου ειπα για τα ματς.
Αλλος συμφωνει και αλλος διαφωνει,αλλα παρατηρηση απο που και ως που?
Η γνωμη μου για το αιτημα σου ειναι τελειως αντιθετη μιας και ειναι πολυ τραβηγμενο αλλα καπου το δικαιολογω αφου μπορει να εχεις και εσυ τη νοοτροπια μερικων,με το που βγαινει ενας νομος απο τη μια μερα στην αλλη παμε απο το ενα ακρο στο αλλο.


projected Arrow 6500 εισιτηρια ο παναθηναικος μαζι με τα διαρκειας συνολικα.
Back to top
View user's profile Send private message
losada7
Moderator
Moderator


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 4162

PostPosted: Tue Jun 19, 2007 11:36 am    Post subject: Reply with quote

Panagiotis7 και PAO είστε και οι δύο παλαιά μέλη. Για χάρη σας έχουν κλειδώσει πάμπολλες φορές αρκετά topics στο αθλητικό κλουβί. Είμαστε σε θέση να αντιλαμβανόμαστε, πλέον, πότε ένα post γίνεται για να προκαλέσει. Τόσο το ένα post(Panagiotis7)όσο και το άλλο post(PAO) θεωρείται από τους mods ότι εμπίπτει στο άρθρο 5 του κανονισμού που μάλλον δεν έχετε μελετήσει, ενώ σύμφωνα με το άρθρο 1 του κανονισμού θα έπρεπε να το έχετε κάνει και να έχετε αποδεχτεί όλες τις παραγράφους του.
Όσον αφορά το σχόλιο σου για την εφαρμογή του κανονισμού, πριν καν διαβάσεις τα υπόλοιπα άρθρα του κανονισμού θα πρέπει να διαβάσεις το πρώτο που λέει:

Η εγγραφή ενός μέλους στο forum του stadia.gr συνεπάγεται την πλήρη αποδοχή όλων των παρακάτω όρων του Κανονισμού Λειτουργίας του.

Επίσης το παρόν κλειδώνεται ...

Back to top
View user's profile Send private message
Admin
Site Owner
Site Owner


Joined: 16 Jan 2004
Posts: 2296
Location: Davelis Cave (απ'έξω)

PostPosted: Sun Jul 15, 2007 8:12 pm    Post subject: Reply with quote

Ξεκλειδώνει
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
alekos
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 873
Location: Athens

PostPosted: Sun Jul 15, 2007 9:18 pm    Post subject: Reply with quote

Genika ton teleutaio kairo eixame tin enisxysh tou Olympiakou sth front-line kyriws me nearous paiktes, melh ths "genias tou 84". Pisteuw oti 2 paiktes akoma sta guard tha sinthesoun ena axiomaxo synolo, thewritika kalytero apo auto ths xronias pou perase.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
ioannis31
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 18 Feb 2004
Posts: 762
Location: Suburbia

PostPosted: Tue Jul 17, 2007 5:14 pm    Post subject: Reply with quote

Αλήθεια, υπάρχει ένας (1) έστω αθλητικογράφος από τους μπασκετικούς (Συρίγος, Σκουντής, Καρύδας, Παπαδογιάννης, κλπ) που να έχει σχολιάσει την απόφαση του Σπανούλη να επιστρέψει παρακαλετά από το NBA στην Ελλάδα; Νομίζω ότι μέχρι σήμερα όλοι ή λιβανίζουνε την απόφασή του για επιστροφή ή δεν έχουνε πάρει θέση. Η γνωστή μασονία σε όλη την την εσωστρέφεια: μήν θίξουμε κάποιο από τα 'παιδιά' μας γιατί αυτό θα είναι αντικαθεστωτικό.

Προσωπικά θεωρώ ότι ο Σπανούλης έδειξε μία απίστευτα μικρή προσωπικότητα. Καμμία δικαιολογία δεν στέκει για την απόφασή του να γυρίσει τόσο γρήγορα. Χώρια που πιστεύω ότι η μεταγραφή του είναι προϊόν πρωτίστως των προπονητών του (Γιαννάκης και Obradovic) και της δουλειάς τους πάνω σε αυτόν και λιγότερο των αμιγώς αθλητικών ικανοτήτων του.

Πραγματικά ελπίζω οι Spurs να πιέσουν τον Σπανούλη να υπογράψει έστω και για ένα χρόνο μόνο και μόνο για να μην περάσει το εγωϊστικό πείσμα του.
Back to top
View user's profile Send private message
billy8181
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 11 Mar 2005
Posts: 3759
Location: London-UK

PostPosted: Tue Jul 17, 2007 5:55 pm    Post subject: Reply with quote

simfonw, edo milame gia tous protathlites spurs.....pragmati epese poli o spanoulis stin ipolipsi mou, kai mi mou poun pos to NBA einai isaxio(i diaforetiko....etsi to leme tora) me tin evropi... Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message
Kalashnikov
Senior Member
Senior Member


Joined: 26 Feb 2004
Posts: 597
Location: Brussels

PostPosted: Tue Jul 17, 2007 6:00 pm    Post subject: Reply with quote

monaxa na ton dw na paraponietai tou xronou pou 8a trwei ta kermata sto kefali, gia to epipedo tou ellinikou prwta8limatos... Wink
Back to top
View user's profile Send private message
ioannis31
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 18 Feb 2004
Posts: 762
Location: Suburbia

PostPosted: Tue Jul 17, 2007 11:37 pm    Post subject: Reply with quote

Ορισμένες από τις δηλώσεις του Σπανούλη, μέσω του μάνατζέρ του, πριν φύγει από τους Rockets:

I cannot survive.
I must stay at my home.
No, no, no. I cannot leave Greece.
His mother calls me crying, saying, 'Get my son back.'
I prefer to be with my family than to play in the United States.

Και ορισμένες από το προσωπικό του blog:

Το πρόγραμμά μου, λοιπόν, αρχίζει από τα άγρια χαράματα! Ξυπνάω κατά τις 8.30 Shocked

Εδώ ο κόσμος δεν πάει βόλτες, δουλεύει από το πρωί ως το βράδυ. Είναι άλλοι οι ρυθμοί και η φιλοσοφία". Για να μην ξεχνιόμαστε, και εγώ για αυτό ακριβώς άφησα την Ελλάδα για να έλθω στο ΝΒΑ. Για να δουλέψω σκληρά και να αποδείξω ότι μπορώ να σταθώ στο καλύτερο πρωτάθλημα του κόσμου και ανάμεσα στους καλύτερους παίκτες. Αυτός είναι ο στόχος μου και μάλιστα το δήλωσα και σε έναν Αμερικανό δημοσιογράφο, ο οποίος μου πήρε συνέντευξη για το site των Ρόκετς. Εάν δεν το πίστευα, θα καθόμουν στα αβγά μου, αλλά πιστεύω ότι μπορώ να τα καταφέρω!

Δεν βιάζομαι, όμως, ούτε απογοητεύομαι! Συνεχίζω να δουλεύω στις προπονήσεις και αργά ή γρήγορα θα δικαιωθώ για την προσπάθειά μου. Με σέβονται και μου το δείχνουν. Οπότε δεν θα πρέπει κάποιος να πιστέψει ότι επειδή δεν παίζω πολύ –για την ακρίβεια σχεδόν καθόλου- πρέπει να τα βάψω και… μαύρα.

Οποιος ξέρει τον χαρακτήρα μου μπορεί να καταλάβει ότι δεν χαίρομαι που δεν παίζω πολύ, αλλά δεν τα παρατάω ποτέ γνωρίζοντας ότι θα έλθουν και άλλες ευκαιρίες, όπως ήλθε στην αναμέτρηση με τους Ουόριορς.

Αυτό είναι το πρόγραμμα. Συνεχή ταξίδια, διανυκτέρευση στο ξενοδοχείο και έπειτα από λίγες ώρες ένας καινούργιος αγώνας. Δύσκολο θα πει κανείς, αλλά το συνηθίζεις με τον καιρό. Και εγώ σιγά σιγά έχω αρχίσει να προσαρμόζομαι στον νέο τρόπο ζωής και στις συνήθειες του ΝΒΑ.

Πρέπει να ξέρετε ότι είμαι καλά, στο Χιούστον περνάω super και το μόνο που μου λείπει αυτή τη στιγμή είναι το παιχνίδι, αφού όπως γνωρίζετε δεν έχω αρκετό χρόνο συμμετοχής στους αγώνες των Ρόκετς. Και αυτό, όμως, θα βελτιωθεί κάποια στιγμή.

Στο Χιούστον με αγαπούν όλοι και μου το δείχνουν καθημερινά.

Δεν έχω κανένα παράπονο. Στους μήνες που βρίσκομαι στην Αμερική, κατάφερα να προσαρμοστώ και αυτή τη στιγμή πιστεύω ότι το έχω πετύχει κατά 100%. Δεν αναφέρομαι μόνο στο αγωνιστικό κομμάτι, όπου πραγματικά γνωρίζω πια τι ακριβώς πρέπει να κάνω στο γήπεδο, αλλά και στον αμερικανικό τρόπο ζωής, ο οποίος είναι πολύ διαφορετικός από εκείνον της Ελλάδας...

Το ότι παίζω από λίγο ως καθόλου σταμάτησε να με πτοεί. Είμαι δυνατός χαρακτήρας και το έχω φιλοσοφήσει στις συζητήσεις με τον εαυτό μου. Ενα μικρό εμπόδιο δεν είναι ικανό να σε καταβάλει.

Για αυτό σας λέω ότι όλα εδώ στο Χιούστον είναι super τον τελευταίο καιρό!

Βέβαια η μητέρα μου δεν έχει φύγει ποτέ από τη στιγμή που προσγειωθήκαμε στο Χιούστον και δεν είναι μικρό πράγμα να έχεις έναν δικό σου άνθρωπο να σε φροντίζει 24 ώρες το 24ωρο!

Σχεδόν έχω συμπληρώσει έξι μήνες στην Αμερική και όπως σας έγραφα την τελευταία φορά έχω προσαρμοστεί 100% στο νέο τρόπο ζωής.

Δεσμεύομαι από τους Ρόκετς με συμβόλαιο, συνεπώς έχει πολύ μεγάλη βαρύτητα και η άποψη του συλλόγου μου.


Δεν περιγράφω άλλο...
Back to top
View user's profile Send private message
alekos
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 873
Location: Athens

PostPosted: Wed Jul 18, 2007 2:39 pm    Post subject: Reply with quote

Μετά από τόσους Έλληνες παίκτες που πήγαν ΝΒΑ κι έφυγαν σαν κυνηγημένοι (σε αντίθεση με Ισπανούς, Τούρκους, Ιταλούς κλπ συναδέλφους τους), τελυταία μου ελπίδα είναι ο Παπαλουκάς, ως μόνος Έλληνας που ίσως καταφέρει να σταθεί και να ανταπεξέλθει στις δυσκολίες. Πάντως έχετε δίκιο για την μασωνία και την εσωστρέφειά της σχετικά με τον Σπανούλη. Γενικά όλα γίνονται με τέτοιο τρόπο ώστε να μην χαλάσει μια "κλίκα" που έχει δημιουργηθεί. Για αυτό να θυμάστε ότι ο Γιαννάκης θα ξαναέχει στη 12άδα τον ανύπαρκτο φέτος Ντικούδη και θα αφήσει έξω τον παραγωγικότερο Μπουρούση...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
billy8181
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 11 Mar 2005
Posts: 3759
Location: London-UK

PostPosted: Wed Jul 18, 2007 3:36 pm    Post subject: Reply with quote

o papaloukas se pia ilikia tha paei pia sto NBA afou ipegrapse pali me tin CSSKA......?
Back to top
View user's profile Send private message
Alexandros
Junior Member
Junior Member


Joined: 22 Dec 2005
Posts: 168
Location: ATHENS

PostPosted: Wed Jul 18, 2007 3:54 pm    Post subject: Reply with quote

Δηλαδη εχει ανεβει τοσο το επιπεδο των Ελληνων παιχτων που παμε στο NBA να συμπληρωσουμε ενσημα....... Laughing Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
Dimiskour
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 02 Jun 2004
Posts: 1189
Location: Αθήνα

PostPosted: Wed Jul 18, 2007 4:32 pm    Post subject: Reply with quote

alekos wrote:
...να θυμάστε ότι ο Γιαννάκης θα ξαναέχει στη 12άδα τον ανύπαρκτο φέτος Ντικούδη και θα αφήσει έξω τον παραγωγικότερο Μπουρούση...


Αν συμβει κατι τετοιο θα ειναι μεγιστο λαθος. Τον Μπουρουση τον ειδα στους 5 αγωνες με τον ΠΑΟ και μπορω να πω οτι με ενθουσιασε. Στην αμυνα ηταν πραγματικα ογκολιθος και το θετικο ειναι οτι δεν κανει ευκολα τα πεντε φαουλ.

Επιθετικα, αν και δεν πηρε πρωτοβουλιες (κατι που ηταν προφανως εντολη του Γκερσον και ενα απο τα μεγαλα του λαθη), εκανε δυο-τρεις κινησεις εχοντας πλατη τον αμυντικο που με εξεπληξαν. Επιπλεον ειναι πολυ καλος στο επιθετικο ριμπαουντ, δεν κανει βεβιασμενες προσπαθειες και τελος εχει και καλο τριποντο παρα τα 2,11 του. Τολμω να πω οτι συντομα θα βρει θεση στον ΝΒΑ.
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Aquis Granum
Senior Member
Senior Member


Joined: 27 Feb 2004
Posts: 541
Location: Aachen/Germany

PostPosted: Wed Jul 18, 2007 5:50 pm    Post subject: Reply with quote

Ο Σπανούλης έδειξε τι παίχτης είναι... Laughing

Ο Παπαλουκάς καλά έκανε και ξαναυπέγραψε στην CSKA. Λεφτά καλά πέρνει και τα πληρώνεται κι' ολας(ας μη θίξω καταστάσεις τώρα) Twisted Evil , είναι σε ομάδα-φαβορί για τον τίτλο (Ευρωλίγκα), είναι κατα γενική ομολογία ο καλύτερος παίκτης στην Ευρώπη αυτή την στιγμή, γιατί να τρέχει στις ΗΠΑ, όπου το ρίσκο να μην σταθεί είναι μεγάλο;

Για τον Μπουρούση τώρα, θα μου επιτρέψετε να πω πως είναι η αποκάλυψη της σεζόν! Έχει πολύ μέλλον ακόμα και ελπίζω ο Γιαννάκης να του εμπιστευθεί μια θέση στην Εθνική.
Σε όσα ματς του ΟΣΦΠ παρακολούθησα ήταν πολύ καλός!
Back to top
View user's profile Send private message
billy8181
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 11 Mar 2005
Posts: 3759
Location: London-UK

PostPosted: Wed Jul 18, 2007 8:53 pm    Post subject: Reply with quote

kala o manager tou spanouli den aisthanete asteios na exigei aytes teis istories peri nostalgias klp. steis omades tou NBA?.....
Back to top
View user's profile Send private message
ioannis31
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 18 Feb 2004
Posts: 762
Location: Suburbia

PostPosted: Thu Jul 19, 2007 12:44 am    Post subject: Reply with quote

Συμφωνώ με τον Προσωπικό από το sport.gr.

http://www.sport.gr/fun/prosopikos/

Τώρα οι Σαν Αντόνιο Σπερς είναι οι κακοί που δεν αφήνουν τον Βασίλη Σπανούλη να πάει στη μαμά του. Αυτό το σπαραξικάρδιο σίριαλ με τον Σπανούλη όχι μόνο έχει υποβιβάσει το ελληνικό μπάσκετ σε επίπεδα σχολικού πρωταθλήματος, αλλά είναι και γελοίο.

Ζόρικα τα βλέπει ξαφνικά ο μάνατζέρ του... http://beobasket.co.yu/eng/vest.jsp?id=9031

Cry Bill... Περίγελως έγινε ο Βασιλάκης Καϊλας...
Back to top
View user's profile Send private message
alekos
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 873
Location: Athens

PostPosted: Thu Jul 19, 2007 9:58 am    Post subject: Reply with quote

Συμφωνώ με τα όσα γράφτηκαν παραπάνω και έχουν να κάνουν με την κριτική στον Σπανούλη. Το αστείο είναι ότι μιλάμε για τους πρωταθλητές ΝΒΑ, στους οποίους "γυρίζει την πλάτη"!!!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
projected
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 18 Jul 2004
Posts: 1172
Location: Rome-Athens

PostPosted: Thu Jul 19, 2007 12:19 pm    Post subject: Reply with quote

To problhma den einai oti gurizei thn plath stous "prwta8lhtes NBA"...
To problhma einai h SYMPERIFORA tou kai o tropos me ton opoio prospa8ei na fugei. Den einai sobaros epaggelmatias kai dusfhmizei th xwra tou.
Kai alloi paiktes aparnh8hkan to "kalutero prwta8lhma ston kosmo..." (des Diamantidis, Papaloukas ktl) alla kaneis den mporei na tous kathgorhsei dioti ekanan thn epilogh tous otan eprepe kai thrhsan tis sumfwnies pou eixan kanei.

O Spanoulhs gurise sthn Ellada kai ekbiazei to Nba san mikro paidi.
Egw, par'oti eimai Panathinaikos, 8a h8ela polu na mhn ton afhsoun na fugei... Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message
Ο.Υ.Σ.Τ.
Full Member
Full Member


Joined: 02 Aug 2004
Posts: 374
Location: Θεσσαλονίκη

PostPosted: Thu Jul 19, 2007 4:46 pm    Post subject: Reply with quote

Και να μην παρει και χρονο συμμετοχης θα ελεγα εγω.. Twisted Evil Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message
P.A.O.
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 3545
Location: GATE 13 - SINCE 1966

PostPosted: Sat Jul 21, 2007 2:10 am    Post subject: Reply with quote

Εγω , παροτι ειμαι Παναθηναικος , θα ηθελα πολυ να ερθει στην χωρα μας ο Σπανουλης !
Το ελληνικο μπασκετ τον χρειαζεται !
Το νβα ας βρει αλλους για κοροιδια !
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
projected
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 18 Jul 2004
Posts: 1172
Location: Rome-Athens

PostPosted: Sat Jul 21, 2007 9:39 am    Post subject: Reply with quote

P.A.O. ti ennoeis gia koroidia??? Shocked
Sumbolaio den ekane?
Lefta den phre?
Ton panathinaiko den ton parathse perusi?
Poio einai akribws to problhma tou? Gia ekshghse mou.
Back to top
View user's profile Send private message
KPHTH Rulez
Guest





PostPosted: Sat Jul 21, 2007 8:06 pm    Post subject: Reply with quote

Ο Σπανούλης δεν παράτησε τον Παναθηναϊκό.
Ο Παναθηναϊκός μαζί με τον Σπανούλη αποφάσισαν ότι το NBA είναι μία τεράστια εμπειρία για έναν παίχτη και σαφώς δεν μπορεί κανένας να τη στερήσει από έναν παίχτη.Θα ήταν ανήθικο για τη διοίκηση του Παναθηναϊκού να μην αφήσει έναν τόσο μεγάλο και νεαρό παίχτη σαν το Βασίλη να μην αγωνιστεί στο NBA...
Τελικά ο ίδιος ο Βασίλης αποφάσισε ότι προτιμάει να αγωνίζεται στην Ευρώπη και γι'αυτόν υπάρχει μόνο ο Παναθηναϊκός.Ξεκάθαρα τα πράγματα.
Back to top
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    stadia.gr/forum Forum Index -> Το "αθλητικό" κλουβί με τους τρελούς All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 57, 58, 59  Next
Page 47 of 59

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Web hosting by isol.gr